REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 3221 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: AySu_ on 07/28/2011 12:55:34

Bu konuşma iki kan davalı arkadaş arasında geçiyor....biri diğerine mektup yazıyo....NASİLSAN EYIMISEN..eyi olmamı cenabi Allahtan dileyecegimi zannedirsen..havani alırsan pislik..kötüysen daha beter ol hayvan beni soracak olursan heç eyi etmezsin...benden sanane lan camis...oralarda havalar nasıl üşüyormusun...üşü üşü..üşüde geber..i...nşallah coh karlıdirda ..başına çığ düşer nallari dilersin...senin için şöyle böyle diyorlar doğrumu..?doğru doğru..zaten bu dedikoduyuda ben çıkartmıştım..hahaha.sağlığın nasıl eyimi...eğerinizde girip falanssan...sıh sıh ayaza çih eyi gelir çabuh göçersin..sağlığın için duacıyim diycem emme...yalan söylemek günahtır günaha giremem..aney babey nasıl eylermi..senin gibi bir evlat sahibi olduklarından dolayı hala kahirlarindan ölmedikermi tekrar selam falan etmem.. Zaten baştada selam etmemiştim..şimdi Allah bilir gözlerinden öperim dememi bekliyorsun ..'ama daha cook beklersin sen get o patlah gözlerini anana öptür ulan anana..BIRICIK DÜŞMANİN CEMO.... :)))

--------------------------------------------------------------

GONDEREN: te5ir_ on 07/28/2011 16:34:00

:)  bende bu mektubun bi benzerini jete yazıvedimdi:)  süpersinn

www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws
Glittery texts by bigoo.ws

Back To Top

GONDEREN: AySu_06 on 07/28/2011 18:01:56

Yorumlar için tşkler

Back To Top
05/09/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***