REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 2553 - Toplam yanitlar: 3

GONDEREN: GulSamira on 03/10/2013 04:59:06

Hoşcakal..

Ama öyle oluyor mu? Yakarak yani...

Olsa da olmasa da...Duydun ondan geldin biliyorum, gitme de demeyeceksin onu da biliyorum. Zaten öyle bir şey beklemiyorum..

Desem peki?
Bir işe yaramaz..Ben kararımı verdim ama bile bile gidiyorum. Bir gün senin bana geri döneceğini bile bile gidiyorum ben.

Ne demek o..?

Her şeyin bir bedeli var, sen görmüyor musun gerçekten? Bir yığın seçimler yaptık, hatalar yaptık, bir şeyler kaybettik.. Senin kaybın benim. Senin bedelin benim..

Daha ne kadar ödeyeceğim ben bu bedeli?

Hayatının sonuna kadar.. Çünkü sen beni asla unutamayacaksın..

Unuturum..

Unutamazsın! Bir insanı bu kadar sevince koşulsuz bir de üstüne kavuşamazsan unutamazsın.. Ömrünün sonuna kadar unutamazsın.. Bizim senle hiç sabahımız olmadı, hiç beraber uyanmadık, gözümüzü açar açmaz birbirimizi hiç görmedik, hiç güzel günümüz olmadı, sıradan günümüz, insanlar gibi el ele sokaklarda biz hiç yürümedik seninle.. Bağıramadım seviyorum diye bağıramadım.. Kendimize bile söyleyemedik. Biz hiç senle böyle yakın bile olamadık biliyoruz.. Sen bilsen ki dünyanın en güzel sabahları senin, sen yine beni unutamazsın...

Sen peki, unutabilecek misin beni?

Sen benim kahramanımsın.. İlk aşk'ım.. ilk kalp ağrımsın, ilk hayalim ilk hayal kırıklığımsın.. Ben de seni asla unutamam.. Ama farketmez ki.. Sen beni kaybettin.. Hoşçakal..!

(Her şeyin bir bedeli var bu hayatta, büyük sevdaların bedeli büyük yangınlar..
Büyük hırsların bedeli büyük kayıplar.. Büyük umutlarınki uzun geçecek yıllar.. Küçük hesaplarınki büyük yanılgılar. Masumiyetin de bedeli var, zalimliğin de.. hepsinin vakti var.. Ama en çok mutluluğun bedeli var ister önceden öde ister sonradan...)

--------------------------------------------------------------
İLTİCA EDİLEMEZ... MÜLTECİ KABUL ETMEYEN BİR YÜREĞE...!!!

GONDEREN: ZiCan on 03/10/2013 16:05:18

Her şeyin bir bedeli var bu hayatta, büyük sevdaların bedeli büyük yangınlar..
Büyük hırsların bedeli büyük kayıplar.. Büyük umutlarınki uzun geçecek yıllar.. Küçük hesaplarınki büyük yanılgılar. Masumiyetin de bedeli var, zalimliğin de.. hepsinin vakti var.. Ama en çok mutluluğun bedeli var ister önceden öde ister sonradan.

Emeğine sağlık Gülsamira..

Back To Top

GONDEREN: Senem on 03/12/2013 22:56:42

.

Back To Top

GONDEREN: GulSamira on 03/17/2013 02:25:08

Teşekkür ederim ZiCan,Senem gözlerinize sağlık..

İLTİCA EDİLEMEZ... MÜLTECİ KABUL ETMEYEN BİR YÜREĞE...!!!
Back To Top
06/11/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***