REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

Toplam bakislar: 5397 - Toplam yanitlar: 2

GONDEREN: GorkemAcar on 03/17/2010 13:50:45

Sendostlar masaÜstü exe için http://10.sanalkahve.com/sendostlar.exe TIKLAYIN

http://81.169.177.51:7777/listen.pls  Radyo Şen Dostları Dinlemek İçin Ctrl Basılı Tutarak exe Tıklayın

SEN DOSTLAR LOBİSİNDE HERGUN  OKEY TURNUVASI DUZENLENİYOR  ÖDÜLLÜ TURNUVAMIZDA SİZDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ  TEK YAPMANIZ GEREKENN   BİZİMLE OLMANIN  HEYCANINI VE ZEVKİNİ  YASAMAKK SENDOSTLAR LOBİSİ

GONDEREN: Almira on 07/31/2010 00:59:59

confidant yazdı:

sayın sanalyönetimine: kahve şen dostlar lobisin de türk bayrağı link'i cengiz72 ve zirve 1 tarafından düz bir şekilde kırmızı beyaz olarak atılması hoş ve güzel bazıları tarafın dan türk bayrağı lobide mavi beyaz renkte atılmasına llıı MAVİ BEYAZ ııll nikiyle tepki göstermam nedeniyle yasaklandım.Dediğim tek şey lobide türk bayrağını oyuncak yaptınız mavi beyaz yunan bayrağı renklerin de türk bayrağı lingi atmanız bayrağa saygısızlıktır.Bilen atsın cengiz72 ve zirve 1 ne güzel atıyor kırmızı türk bayrağının rengini mavi beyaz atarak oyuncak yaptını ayrıca atılan link'ler mavi beyaz ve yarım bayrak ne o yarım yarım parça parça paçavraya çevirdiniz türk bayrağını oyuncak degildir tekrar diyorum bilen link atsın ben mavi beyaz yunan bayrağı renginde Türk bayragını kabullenemem diyerek bayrağıma sahip çıktım her zaman çıkarım sanal da olsa kimse bayrağımızın rengini degiştiremez  lobi sahibi dadaş ben de kabullenemem diyor ama neden yasakladınız beni dediğimde adminler yanlış anlamış adminlerin hatası diyerek olayı geçiştirdi bayrağıma bütün niklerim feda olsun  llıı MAVİ DENİZ ııll

Admin yazdı:
Lobi sahibi gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 07/31/2010 01:01:12

bendeniz3434 yazdı:

şendostlar lobisinde mavi beyaz renkte bayrak atıldığını bizzat bende gördüm.Şendostlar lobisini şiddetle kınıyorum.Bu olaydan sonra olaya tepki gösteren adminleri de lobiyi bıraktıkları kulağıma geldi.Bayrağına sahip çıkanları yasaklamak insanlık değildi MAVİDENİZ le bire bir görüştüm aynen benim lobide gördüğün gibi sadece lobide mavi beyaz yunan bayrağı renginde atılan linklere kızdım ve yeter artık düzgün bayrak link i atılsın dedim dedi bende gördüm OkTayPaŞam  atmıştı mavi beyaz bayrak linklerini kimse kabullenemez DADAŞ sen hiç bir lobiyi başımıza yıkamazsın tehtid ederek olayı kendini haklı göstermeye çalışma başkalarının admin lerini nasıl aldıysan seninde adminlerini alanları tehdit etme yakışmıyor sana sanal alemde kimse kimsenin sahibi değildir sende hiç bir admin in sahibi değilsindir önce sen kendi lobine sahip çık mavi beyaz renkte atılan linkleri gör ve tepki gösterenleri yasaklayıp mavi beyaz yunan bayrağı renginde bayrak link i atanları puan vererek ödüllendirme

Back To Top
06/02/2024

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***