REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 59007 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: nevval on 03/26/2010 12:51:31

Usta__ yazdı:
Syn;sanalkahve okey lobisinde görev yapan değerli adminler vede Başadminim görevinizde başarılar dilerim......Allah size bu kraldan daha fazla kralcılığınızın mükafatını verir inşallah...... Saygılar...

Back To Top

GONDEREN: nevval on 03/27/2010 10:49:50

Usta__ yazdı:

SN,CENGİZ BEY

BEN BİR ÜYE OLARAK(Kİ ADMİNİM DEMEME GEREK YOK) FORM SAYFASINA "SANAL OKEY SALONUNDAKİ BAŞADMİNİM VE ADMİNLERİM KRALDAN FAZLA KRALCI OLMANIZIN MÜKAFATINI ALLAH İNŞALLAH SİZE VERİR" YAZIM 5 DK İÇERİSİNDE BU SAYFADAN KALDIRILIYORSA EĞER BENDE ŞU DÜŞÜNCE HASIL OLUR.1-BU SAYFANIN SORUMLUSU ARKADAŞIM SU SAYFANIN YORUMA AÇIK OLDUĞUNUN DAHİ CEHALETİNDE OLAN VE BİLGİSİ OLMADAN BU SAYFADA GÖREV YAPMAKTA OLDUĞUNU.2-BU ARKADAŞIM,İYİ DOSTLUKLAR İÇERİSİNDE OLDUĞU ARKADAŞLARINA YAZILAN BİR YAZIYA DAHİ TAHAMMÜL EDEMEYİP,YETKİSİNİ ONLARIN LEHİNDE KULLANMASINI GÖSTERİR.

SİZDEN RİCAM BU SAYFANIN YETKİLİSİYİM DİYEN ARKADAŞIMIN BU YETKİYE LİYAKATI OLUP-OLMADIĞININ GÖZDEN GEÇİRİLMESİDİR.

SAYGILARIMLA

NOT:ARKADAŞIM EMİNİM BU YAZIMIDA 5 DK İÇERİSİNDE FORM SAYFASINDAN KALDIRACAKSIN AMA ÖNEMLİ DEĞİL......

Back To Top

GONDEREN: nevval on 03/27/2010 11:37:14

Usta__ yazdı:

Nevval;

ilk yazımı yeniden form sayfasına koymuşsun tşkrler ama,sadece ve sadece kendini kandırdığının farkındasın değil mi?

Back To Top

GONDEREN: PasHa_ on 03/28/2010 21:51:39

merhaba... benim siteyle ilgili bir sorunum var; sanal kahve lobisinden bir gün uzaklastirildim akabinde 5 gün gecemesine ragmen hala lobiye giremiyorum. OYUN SİTESİNE GİRİSİNİZ YASAKLANMIS die bi uyari aliyorum, bi kac admin baska arkadaslar aracılıgıyla sagolsun ilgilendiler ama sorun cozulmedi.. IP engellenmis oldugunu ogrendim nihayetinde, ama neden ne için atildigima dair bi aciklama olmadigi soylendi. ben her hangi bir sayisi polemige veya küfür içeren bi hakarette de bulunmadim kimseye. şimdi baska loginde alip oyuna girmek istesem kesinlikle giremiyorum. eger bu konuda bana yardimci olabilirseniz sevinirim... özellikle girişimin yasaklanmasindaki gerekceyi ogrenmek istiyorum. benim için bunu ogrenmem buraya girip girmememden daha onemlii... simdiden tsk ederim. saygilarla...

Back To Top

GONDEREN: mervemerve on 04/02/2010 17:48:40

sımay falan fılan kımse gelsn de burdan konusalım sıte admını ben kufretmedıgım surece hakkımı savunmama ragmen bana sanane haddını bıl felan dıyemez kımseye dıyemezsınız artıslık yapıp durmadan senı atarım felan dıe ınsanları tehdıt etmelerıne sınır oldum ve bbunu onlara soyledıgımde haddını bıl cvbını aldım

bana ınsan gıbı bırı cvb verebılırmı acaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back To Top

GONDEREN: soz_48 on 04/03/2010 12:00:07

slm ben internet hangi nikle 101 gök kuşagı salona girmek istesem ip ban yazıyor ip ban olsa ben hiç bir yere giremem birtek gokkuşagına girdigim zaman yazıyor benim bu duruma yetkli arkadaşlara ip adseri veriyom bakıp ilgilene yok eger istadsiyimiz yere giremeceksek ilgilenmecekce kopple ip ban atın gelmeyelim bıktım her yere gidip sölemekte tlf acmaktan ilgilene varsa ilgilensin yoksa kompile ip ban atın

Back To Top

GONDEREN: asi-mavi on 04/03/2010 12:21:06

asi-mavi nikimlede giriyom ben 1 yıldır bu sitedeysem 101 in gök kuşagına hiç daha girmemişim bana ban atılmısa kim atmış nikime benle birimi ugraşyor yetkili kimse bu işe bakan ben batak salonlarındayım

bu mesele canımı sıktı lütfen diyom biri bana sölesin

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/03/2010 13:38:15

mervemerve yazdı:

sımay falan fılan kımse gelsn de burdan konusalım sıte admını ben kufretmedıgım surece hakkımı savunmama ragmen bana sanane haddını bıl felan dıyemez kımseye dıyemezsınız artıslık yapıp durmadan senı atarım felan dıe ınsanları tehdıt etmelerıne sınır oldum ve bbunu onlara soyledıgımde haddını bıl cvbını aldım

bana ınsan gıbı bırı cvb verebılırmı acaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mervemerve yaptığın şikayet çok saygısızca bizim sitemiz de en değer verdiğimiz konu saygı ve dostluktur,konuşma tarzınla adminlerimize saygısızlık yaptığın anlaşılıyor. Bizim tüm adminlerimiz çok değerlidir ve saygılıdır eğer bir hataları olduysa uygun yoldan bunu bildirebilirdin......

Tüm şikayetlerini siliyorum ve daha sevyeli şekilde anlaşacağımızı umuyorum...

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/03/2010 14:03:10

PasHa_ yazdı:

merhaba... benim siteyle ilgili bir sorunum var; sanal kahve lobisinden bir gün uzaklastirildim akabinde 5 gün gecemesine ragmen hala lobiye giremiyorum. OYUN SİTESİNE GİRİSİNİZ YASAKLANMIS die bi uyari aliyorum, bi kac admin baska arkadaslar aracılıgıyla sagolsun ilgilendiler ama sorun cozulmedi.. IP engellenmis oldugunu ogrendim nihayetinde, ama neden ne için atildigima dair bi aciklama olmadigi soylendi. ben her hangi bir sayisi polemige veya küfür içeren bi hakarette de bulunmadim kimseye. şimdi baska loginde alip oyuna girmek istesem kesinlikle giremiyorum. eger bu konuda bana yardimci olabilirseniz sevinirim... özellikle girişimin yasaklanmasindaki gerekceyi ogrenmek istiyorum. benim için bunu ogrenmem buraya girip girmememden daha onemlii... simdiden tsk ederim. saygilarla...

Merhabalar, sistemden uzaklaştırıldıysanız süreniz dolunca sistem kendiliğinden banınızı açacaktır açmadıysa sizden kaynaklanan sorun vardır.

Sistemden çıkıp bilgisayarınızın araçlar kısmından geçmişi ve çerezleri silerek geri dönüşüm yapın başka sorun yoksa düzelecektir....

Back To Top
06/09/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***