REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  23 | 24 | 25 | 26 | 27 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 59191 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: TraBeZuS on 05/03/2011 22:39:18

SAKİN BİRİSİ NİKLİ ARKADAŞ TAVLA LOBİSİNDE MASALARI OKUYOR BU SEBEPTEN DOLAYI TARTIŞTIĞIMIZ İÇİN BENİ SİTEDEN UZAKLAŞTIRDI

UZAKLAŞTIRMASI ÖNEMLİ DEĞİL AMA KİŞİLERİN ÖZELLERİNE GİRMEK AHLAKA AYKIRIDIR BUNLARA Bİ ÇÖZÜM BULUNMASINI RİCA EDİYORUM...

Back To Top

GONDEREN: KeyifsiZ on 05/03/2011 23:30:25

ya bu ne terbiyesizliktir adam herkesin masadaki muhabbetlerini okuyor artık özelleride okuyormu bilmiyorum genelde üye okuyamazsın diyor istediğimi yaparım okurum diyor okuyamazsın diyeni siteden atıyor masalarda özellerde özel bişiler konuşmayalımmı yada siteyemi girmeyelim napalım biz birisi akıl versin yada birisi bişey yapsın girmeyin deyin girmeyelim ayıptır

Sakin birisi nikli arkadaşı kınıyorum burdan tavla labisine yetkili yapmışsınız zaten en fazla 10 kişi giriyor ne işi var orda yetkilinin

Back To Top

GONDEREN: sakin_birisi on 05/08/2011 12:27:09

kişiler hakkında konuşulan laflar ahlaka aykırı değil özel okununca aykırı öylemi keyifsiz sana sölemiştim haddini aşmadan konuş aşarsan sınırı aştın demektir gereken yapıldı size

Back To Top

GONDEREN: KeyifsiZ on 05/08/2011 16:13:35

Tamam gereken yapıldı siteden uzaklaştırıldım bişey dedimmi beni niye attınızmı dedim iyi yaptın senin gibi ahlaksız birisinin olduğu yerde olmak istemem attığın için teşekkür ederim.

ßurdan tekrar ediyorum

Tüm üyelere yazdıklarınız üçüncü kişiler tarafından okunabiliyor Sakin birisi nikli arkadaş gibi elindeki yetkileri kötüye kullanan kişiler var paylaşımlarınıza dikkat edin ...

Back To Top

GONDEREN: bayangizem39 on 05/15/2011 12:00:29

SAYIN CENGİZ EFENDİ.. KAFEMIN IP SİNİ BANLADIN. SENİNLE KONUŞTUK. AÇARIM ABİ DEDİN. BİDE MAİL EDRESİ VERDİN GÖNDER IP Nİ AÇARIM ABİ MERAK ETME DEDİN 5 GÜN OLDU DAHA AÇMADIN. İNSANIN ASABINI BOZMAKDAN BAŞKA BİŞEY YAPMIYORSUNUZ. BAK BU SANA SON DEFA SÖYLEYİŞİM. BENİM KAFEMIN IP SİNİ SÖZ VERDİN AÇACAKSIN ARKADAŞ. YOKSA OLMAZ. BÖYLE KAVGA İSTİYORSAN KAVGADA EDERİZ. AMA BEN SEVMİYORUM BÖLE ŞEYLERİ. HADİ İKİ DAKKA UĞRAŞDA AÇ BENİM KAFEMİN IP SİNİ
Back To Top

GONDEREN: bayangizem39 on 05/15/2011 12:19:29

SAKİN KİŞİLERİN ÖZELİ ADI ÜSTÜNDE ÖZEL. ÖZELİMDE NE İSTERSEM SÖYLERİM. SEN KİŞİLERİN ÖZELİNE MÜDAHELE EDEMEZSİN ÇÜNKİ ADI ÜZERİNDE ÖZEL. BEN ÖZELİMDE İSTEDİGİMİ KONUŞURUM SENİ NİYE ENTRESE EDİYOR. SENİN YAPTIĞIN AHLAK KURALLARINA AYKIRI. BİRİSİ SENİN YATAK ODANI DİNLESE ALLAH BİLİR NELER SÖYLÜYORSUNDUR. KİMSENİN ÖZELİNE MÜDAHELE ETME.
Back To Top

GONDEREN: sakin_birisi on 05/15/2011 14:13:00

keyifsiz kardeşim bunu herkes biliyo bende kendim yazıyorum bayan gizem kardeşim kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez işinize geliyosa kapı açık yok gelmiyosa boşa girmeyin kapı dışarı olursunuz

Back To Top

GONDEREN: bayangizem39 on 05/15/2011 14:52:19

kardeşim kimsede bana özelimde ne konuşacağımı söyleyemez. seni ilgilendirmez ben çevremi rahatsız etmedikden sonra özelimde istedigimi konuşurum.AYRICADA SİZİ BÖLE YÖNETENLER OLDUKCA DAHA ÇOKK KONUŞURSUNUZ BÖLE. Bİ TANEDE YÖNETİCİ SENİN NE HAKKIN VAR DEMİYOR. SEN UZERLERİN GENEL İŞLERİ İLE İLGİLENECEKSİN BU YÜZDEN YÖNETİCİ YAPTILAR. ÖZEL İŞLERİ İLE İLGİLENME HAKKINI SANA VERENLER UTANSIN
Back To Top

GONDEREN: sakin_birisi on 05/15/2011 15:48:45

bayan gizem kardeşim beni buraya getirdilerse ben ne yapacağımı bilirim birde etrafı rahatsız edici lutuf kullandıkları için girip baktım ve onun için gereğini yaptım bi halt bilmiyosun bari daha fazla konuşma

Back To Top
06/16/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  23 | 24 | 25 | 26 | 27 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***