REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  25 | 26 | 27 | 28 | 29 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58607 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Dehr on 07/15/2011 14:41:14

Sayın Admin Ben bu sitenin yeni üyesiyim Duyurulur.:) Mhmt

Back To Top

GONDEREN: sendenbendenbizden on 07/20/2011 22:07:48

Sayın cengiz beye ,öenmle  rica ediyorum adminleriniz secrken  haksız yere işine geleni barındırıp işine gelmeyeni  banlyan ,özelikle ,efe aysu ve nupelda adminlerinizi bir gözden gecirmenizi önmle rica ediyorum beni sucsuz yere banlyan zihniyet ,insanlıkttan nasip almayan ve  içsel dunyasında  ruhsal rahatsızları olan sahsiyet  sahibi, olmayan ,kişilerdir .bunlar gercek haytta basarya ulsamammıs .burda insanları üzüerek tatamin olan  kişilerdir ( saygılar sunar banımın acılması için yardımınızı  talep ederim .

Back To Top

GONDEREN: benbendegilim on 08/03/2011 13:53:33

merhaba oyun masalarda sırası geldiği halde oynamayan bizi bekleten ouncular için acaba bir titreşim, zil vs. benzeri bir şey yapılabilir mi? diğer oyuncuların uyarabilmesi için? kendisi uyarı butonunu açmış olabilir ama diğer oyuncuların uayarabileceği bir buton vs bir şey olmalı bence. 101 masalarında. mümkün müdür?  kolay gelsin

Back To Top

GONDEREN: fanatik_1907 on 08/26/2011 23:00:33

okeydenn ceza aldımmm ama sebebini bilmiyommm bana bir acıklama yaparmısınızzz

Back To Top

GONDEREN: jasmine13 on 08/27/2011 20:36:39

merhaba

ben macintosh kullanicisiyim ve oyun salonunuza giremiyorum

okey 101 oynamak istiyorum

fakat yükleme %20 de donmus olarak kaliyor sürekli

ne yapmam konusunda yardimci olursaniz sevinirim

tesekkürler

Back To Top

GONDEREN: MaD__MaN__ on 10/15/2011 22:30:20

Selam Site yöneticileri benim konum şikayet olucak

ben batak oyuncusuyum 1 yıldırda bu sıtede batak oynarım vee nikim _E_x_X_x_ dj lıkte yaptım ve 1 yılda ne kımseye kufur ettım kımseye hakaret ettım nede kımseye asıldım ama nedendir bilinmez Asi_Kral denen adminle yıldızlarımız barışmadı gitti sıtede herklez benı sever o sevemedi ona ne kötü sözüm oldu nede küfürüm kızgınlıkla söyledıklerım olmustur inkar etmıyorum ama Artık yaptıkları Tak Etti Canıma yeni nik aldım kımsyle muhattap bıle olmuyorum adam tutuyor gene benı banlıyor Bunun İçin mi verılıyor yetkıler allah aşkına sebepsiz yere sormadan neden belırtmeden yapılıyor ya Gidin batak Lobısıne Sorun e_x_x_x_ nasıl bırıdır dıye %90 nı kötü diyemez ben buna emınım ama Asi kralın sıkıntısını anlayamadım ve Çözüm Rica ediyorum Sesimi Duyarsanız eğer

Back To Top

GONDEREN: Usta__ on 10/16/2011 00:42:18

ETTĞİN KÜFÜRÜN KOPİSİNİ  VE PRİNTİRİNİ ALNINA YAPIŞTIRIRLAR (EXXX,MADMAN,SPARTACUS

KAREAS) DAHA DEVAM EDEYİMMİ NİKLERİNİ YAZMAYA ....

Back To Top

GONDEREN: metkon on 10/19/2011 19:07:45

merhaba ben sitenize daha önce girebiliyordum ama yaklaşık bir iki haftadır hata veriyor ve oyun sayfalarının hiç biri açılmıyor site bir problemmi var yoksa sorun benim pcdemi yardımcı olursanız sevinirim 

Back To Top

GONDEREN: serdar on 10/31/2011 13:27:32

metkon yazdı:

merhaba ben sitenize daha önce girebiliyordum ama yaklaşık bir iki haftadır hata veriyor ve oyun sayfalarının hiç biri açılmıyor site bir problemmi var yoksa sorun benim pcdemi yardımcı olursanız sevinirim 

Sitemızde  her Hanı Bır Sorun Yok Sanırım Sızın Pc Nızden Kaynaklanan Bir sorun Var Gecmısı Sılıp Modemı Resetlemenızı Tavsıye ederım Yada Pc Nızı 15 Gun Gecmıse Donderırsenız Sorun Kalka Bilir Iyı Gunler

--------------------------------------------------------------
Yine Ben Yine Aynı Kaşarlar :)
Back To Top
05/24/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  25 | 26 | 27 | 28 | 29 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***