REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  27 | 28 | 29 | 30 | 31 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58465 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Denizehasret on 07/26/2012 20:37:59

sasırıyrummm dılım tutuluyorr sıte sahıbı dadas admın bunu yapıyorsa uyelerde yapıcak bu adam bır sene oncesıyne evlıydı yaaaa bu ınsanlar nefıslerınemı bu kadar tap olmus gordukce dılım damam kuruyor soktayım busenaz bu adam evlı cengız admınım bunu nasıl kabul edıyorrr ben bu sıteyı baska gozle gormeye basladım artım cengız admınımmmmmmm sız  lutfen ılgılenınnn bunu nla saygılar

Back To Top

GONDEREN: yurektesin_ on 07/30/2012 11:01:59

selam benim sorunum önceden oyunlara girebiliyordum ama malasef 2 haftadır girmiyorum jawa indirdigim halde gen giremiyorum neden bilgi veriseniz sevinirim

Back To Top

GONDEREN: mrat_95 on 09/25/2012 09:20:07

masa üstü exeler windows un görünümünü bozuyo ve siteden girişteki oyun ekranı seceneklere tıklayınca oyun beyazlıyo bir çözüm bulursanız ii olur

Back To Top

GONDEREN: Koruma__ on 12/04/2012 00:15:34

selam siteye giriyorum  ama tavla 101 pişti batak vs tüm salonlara girebildiğim halde okey salonlararına giremiyorum:(üye olun diyor lütfen yanıt şimdiden tşkler

Back To Top

GONDEREN: ensondanbirinci on 12/16/2012 18:59:47

slm nık onay konusunda yardımcı olabılırmısınız kim_masumki nık alınmıştır ama onay beklemektedır yardımızınız ıcın tşk

--------------------------------------------------------------
DİL SUSSADA KALBİN YUZ DİLİ VAR
Back To Top

GONDEREN: kupakizi1905 on 12/17/2012 01:56:30

selamm siteye girmek istediğim zaman sifrenizi bir kereye mahsus değiştirin deniyorneden lütfen cevaplayınnn

Back To Top

GONDEREN: kupakizi1905 on 12/17/2012 01:58:45

selammm okey lobisine giremiyorum yardım lütfennn

Back To Top

GONDEREN: kaya6611 on 12/25/2012 11:54:14

Merhaba sanalkahve ye girmek istedigim  ana sayfadan loginimi yazıp şifremi girdigim an karşıma girişiniz yasaklanmıştır yazısı çıkıyor neden yasaklandıgımı ögrenebilirmiyim 21/12/2012 den beri giremiyorum facebook dan cafeclass daki admin arkadaşlarıma yazdıgımda yasaklı ve banlı olmadıgımı söylediler ve tekrar denememi söylemişlerdi  ama yine giremiyorum karşıma yine girişiniz yasaklanmıştır yazısı çıkıyor ve class lobisindeki adminler de beni iyi tanırlarki ne bir tartışmam nede bir saygısızlıgım olmuştur birilerine üye adım. gulgulce bir an acaba şifreyimi yanlış giriyorumki gibi hisse kapılıp şifremi unuttuma tıkladım yeni bir şifre yollandı mail adresime ama yinede giremiyorum siz yönetici arkadaşlara maillede durumu bildirdim ama yine bir yanıt alamayınca en sonunda kaya6611 arkadaşımın logininle girip buraya yazma ihtiyacı duydum ve bu sorunumla ilgileneceginizi düşünüyorum ve bir açıklama bekliyorum yetkili arkadaşlarımızdan saygılarımla..  gulgulce

--------------------------------------------------------------
Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.. Ben güzel ruhuna aşık oIdum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim.
Back To Top
05/18/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  27 | 28 | 29 | 30 | 31 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***