REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 59427 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: hasret_35 on 04/13/2010 22:06:13

slm cengiz bey :duyun sesimizi bizi yoksun bırakmayın lütfen batak lobimize similey verin bizde huzur içinde ve eğlenerek oynuyalım saygılar .iyi çalışmalar

Back To Top

GONDEREN: TanyeIi on 04/14/2010 01:39:09

Almira yazdı:

TanyeIi yazdı:

verdiğim linklerde yabancı paylaşımlar vardı  ve  boş ifadeler ama gereken yapılmış silinmiş  ilginize tesekurler....

Buyrun, baktım bloklara ama sorunun ne olduğunu anlayamadım açıklarmısınız?

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: silam_58 on 04/16/2010 14:43:40

slm biz iklimi geri istyoruz pistide yoksa bizde girmyecez üyeniz kalmaz lütfen geri gelsin iklim pistiye admin olarak tesekürler

Back To Top

GONDEREN: can-tanem_ on 04/16/2010 15:14:54

Admin yazdı:

Site istek ve önerilerinizi bu forum başlığından yazabilirsiniz sorunlarınız en kısa zaman içerisinde cevaplanacaktır.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/16/2010 21:25:14

huzurr yazdı:

iklim adminimizi geri istiyoruz

Alperen_58 yazdı:

BEN PİŞTİ ADMİNLERİNDEN ALPER İKLİM ABLAYI TEKRAR İSTİYOZZ O OLMASSA ARKADAŞLARIMIZI ALIP BU SİTEYİ TERK EDİYOZZZ SAYGILARR

Kumsal_- yazdı:

selam adminim ben pişti admini kumsal iklim admini geri istiyoruz  üyelerinmizde onu istiyor saygılarım arz ederim

silam_58 yazdı:

slm biz iklimi istyoruzzzzz geri gelsin yoksa bizde girmyoruz pistiye iklim gelsin  üyü kaybedersinz gelsin iklim tesekürler

BiR_TeK_SeN yazdı:

iklim admini piştide görmekk istiyoruzzzzz..geregini yappılmasını istiyoruuzzzz..lutfennn..

atmaca_06 yazdı:

iklim  atminizi   geri   gelmesini  isteriz   geregini  yaparsanız  memnun  oluruz   CANLAR 

maral07 yazdı:

iklimi geri isterizzzzzzzzz

sahin70 yazdı:

iklim  adminizi  geri isteriz  lütfen  onu  almayın

Ayaz-PT4 yazdı:

slm ben pişti adminlerinden Ayaz-pt4  iklim hanım piştiyibu hale getirdi ama sizler sorup konusmadan yetkisini aldınz iklimi tekrar istiyoruz iklim olmadan piştide üye kalmıycac

maral07 yazdı:

iklimi geri isterizzzzzzzzz

Back To Top

GONDEREN: GisemLi_kiss on 04/21/2010 23:01:44

HeLaL oLsun Sana Emir aßi! Hakkımı yediqin için saoL.

Back To Top

GONDEREN: nevval on 04/25/2010 01:03:54

senolmaxi yazdı:

SITENIZE UZUN ZAMANDIR GIRIYOR VE SÜREKLI OLARAK SORUNLAR YASIYORUM BUNU SİZLERLE FARKLI ZAMANLARDA PAYLAŞTIM ANCAK KİŞİSEL SORUN HALINE GETIRILEN BU KONU ARTIK HADSIZLIGIN SON SINIRINA KADAR GELMIS DURUMDA HER NE KADAR SIZLERLE KONUSMA IMKANIM OLMUS OLSA VE BAKTIGINIZ ÜZERE NEDENSIZCE YASAKLANDIGIMI TEPPIT ETMIS OLSANIZDA BUNUN TEKRARINI YASIYORUM ŞİMDİ NEDENSIZCE YASAKLANMAM YETMEDIGI GIBI PUANLARIMDA SILINDI VE BANA HICBIR SEKILDE GEREKCE GÖSTERILMISYOR. BU SITEYI IKI KENDINI BILMEZ INSANIN ELLERINE BIRAKIP TÜM SALONDAKI KISILERIN HAKSIZCA EZILMESINE NEREYE KADAR GÖZ YUMACAKSINIZ ACIKCASI MERAK EDIYORUM. SIZDEN RICAM YASAKLANMA NEDENIMI BIR TÜRLÜ ÖGRENEMEDIM BUNUN BANA BILDIRILMESINI SAGLARMISINIZ

Back To Top

GONDEREN: nevval on 04/26/2010 19:36:08

senolmaxi yazdı:

SİZLERE GÖNDERMİŞ OLDUGUM FORUMDAKI ŞİKAYET KONUSUNU ŞU ANDA BAKTIGIMDA GÖREMIYORUM.SİLİNMİŞ VE RESMEN SÜMEN ALTI EDILMIS BUNUN KIM VEYA KIMLER TARAFINDAN YAPILDIGINI MERAK EDIYORUM.

ŞİKAYET KONUM;

SANAL KAHVE SALONUNDA GEREKCE DAHI GÖSTERILMEDEN TARAFIMA YALAN YANLIS YAPILAN SUCLAMALARLA LOGINIM YASAKLANDI VE PUANLARIM SILINDI.BU KONUDA NİL HANIM VE CENGİZ BEY SİZLERLE ÖZELLIKLE KONUSMUSTUM.NİL HANIM BU KONUDA ÖZELLIKLE YASAKLANMALARIMIN NEDENSIZCE OLDUGUNU TESPIT DAHI ETMISTI.KİŞİSEL OLARAK BAZI INSANLAARIN BU DENLI INSIYATIF KULLANMALARI VE SALONUNUZA OYUN VE SOHBET ICIN GELEN BENIM GIBI KISILERI YASAKLAMALARI NE DENLİ DOGRUDUR BEN BUNU MERAK EDIYORUM VE ÖZELLIKLE SİZDEN BU KONU HAKKINDA GEREKLI BIR ACIKLAMA BEKLIYORUM.UMARIM BU TALEBIMDE DAHA ÖNCEKI GIBI SİLİNMEZ VE DIKKATE ALINIR.

KİŞİ ADI İSTEMISSINIZ BENI YASAKLAYAN KİŞİ PAŞAN OP VE BANA GIT NİL E DERDINI ANLAT DIYEBILIYOR BEN BURDA  DERDIMI ANLATMIYORUM BENIM PAYLASTIGIM KONU BU TARZ INSANLARIN HADSIZLIGI ELE ALARAK BU SALONDAKI INSANLARA KARSI BÖYLE YARGISIZ INFAZ YAPABILMELERI VE BU SALONA BENIM GIBI OYUN VE SOHBET ICIN GELEN INSANLARA KARSI HAKSIZCA TUTUM SERGILEMELERI.

ADIM ŞENOL

KULLANICI NİCKİM ŞeNoLL

TEŞEKKÜRLER....

Back To Top

GONDEREN: nevval on 04/27/2010 16:22:46

security16 yazdı:

neden isteğimiz kabul görmüyor hep yakın zamanda diyorsunuz ama hiç bir şey olduğu yok

Back To Top
06/18/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***