REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58455 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 04/03/2010 14:06:18

asi-mavi yazdı:

asi-mavi nikimlede giriyom ben 1 yıldır bu sitedeysem 101 in gök kuşagına hiç daha girmemişim bana ban atılmısa kim atmış nikime benle birimi ugraşyor yetkili kimse bu işe bakan ben batak salonlarındayım

bu mesele canımı sıktı lütfen diyom biri bana sölesin

asi-mavi merhabalar öncelikle hiç girmediğiniz yere arkadaşlar durup  dururken ban atmazlar sorun vardır mutlaka 101 adminleri ilgilenirler..

Back To Top

GONDEREN: Simay_ on 04/03/2010 14:35:33

ALMİRA ADMİNİM ÖNCELİKLE BU KONUYA DUYARLILIĞINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YAPACAĞIM AÇIKLAMA KENDİMİ AKLAMAK YADA KENDİMİ SAVUNMAK ADINA DEĞİLDE SADECE DÜŞÜNCELERİMİ BEYAN ETMEK ADINA OLACAKTIR. SANALKAHVE  de 2 YILDIR ADMİNLİK YAPIYORUM . HİÇ BİR ADMİNİMİZİN OLMADIĞI GİBİ BENİMDE  BU GÖREVDEN NE BİR ÇIKARIM VAR NEDE MENFAATİM, İNSANLARI SEVİYORUM VERİCİ OLMAK , GÜZELLİKLERE GÜZELLİK KATMAK , VE ÇOK DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN SEVGİSİ  ve SAYGISIDIR BİZ ADMİNLERİN EMEĞİNİN KARŞILIĞI.101 AİLESİNDE ŞAHSIM ADINA BEN BUNU DOYASIYA YAŞIYORUM.HİÇ Bİ ZAMAN ÜYELERİMİZİ BİR NİCKDEN İBARET GÖRMEDİM HER NİCK İN ARKASINDA BİR BİREY  OLDUĞU BİLİNCİNİ TAŞIYORUM ,KENDİMİ O İNSANLARIN YERİNE KOYMADAN ASLA İŞLEM YAPMADIM .SAYGI SEVGİ VE HOŞGÖRÜ BU ÜÇ ŞEY BENİM REEL VE SANALDA ÖN GÖRDÜĞÜM MADDELERDİR .BUNUN AKSİNİ YAPAN KİŞİ ÖZ EVLADIM BİLE OLSA ÜZGÜNÜM AMA AFFI YOK BENDE.101 AİLESİ SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM SİZLERLE OLMAK AYRICALIKTIR BEN BU AYRICALIĞI YAŞIYORUM ŞANSLIYIM DİLERİM HEP BÖYLE DEVAM EDER. HUZUR BOZMAK İSTEYEN KİŞİLER BU AİLE İÇİNDE BARINAMAZ BUNU HERKES BÖYLE BİLECEK..SAYGILARIMLA . Simay Admin.

Back To Top

GONDEREN: TanyeIi on 04/10/2010 15:53:56

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: ay_perisi on 04/10/2010 22:16:33

ay_perisi yazdı:

[quote="ay_perisi"]

slm pişti turnuvasida kazandım ve silam_58 dedi ayyildiz geçin ama son gece dedi geçersiz dedi banladılar beni bu ne allaha aşkına yaa sakın ki küfür etmişim gibi banladılar küfür etmedim

siteden istemiyorsanız artık gelmem

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/12/2010 13:53:41

TanyeIi yazdı:

Buyrun, baktım bloklara ama sorunun ne olduğunu anlayamadım açıklarmısınız?

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/12/2010 14:34:39

ay_perisi yazdı:

ay_perisi yazdı:

[quote="ay_perisi"]

slm pişti turnuvasida kazandım ve silam_58 dedi ayyildiz geçin ama son gece dedi geçersiz dedi banladılar beni bu ne allaha aşkına yaa sakın ki küfür etmişim gibi banladılar küfür etmedim

siteden istemiyorsanız artık gelmem

A SLM  ay_perisi...

Konuyu  araştıım ve turnuvada kazanmadığınız anlaşılmış,belki yanlış anlamış olabilirsiniz bu yüzden sorun yaşamaışsınız.BİLGİNİZE...

TEŞEKÜRLER

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/12/2010 14:41:48

melike07 yazdı:

ben 101 salonundan melike07...siteye geldiğimden beri en ufakğından en büyüğüne kadar asla sorun yaşamadığım canım arkadaşlarımın içinde mutluyum huzurluyum...Emir bey ve Simay hanım başta olmak üzere bütün emekleri geçen canlarımın çok yorulduğunun farkındayım...Daha iyi daha güzel hizmet verebilmek adına hepsinin kendinelerini feda ettiğini biliyorum  bunların yanı sıra bu koskoca sitede sadece dj kuzeyden şikayetçiyim hafta içi yaptığı sevgi aşk sizce nedir sevgiyi nasıl anlarsınız diye başlattığı konuyu taaa evli hanımlar neden aldatıra kadar getirdi...bugünkü yayınına mübarek cuma günü ilahiyle başlayalım dedikten sonra bir saat ilahi yayını yaptı ilahileri bülent ersoyun efkarlı bir şarkısı ile bitirdi en sonunda 101 lobisine gelip saygısızlık etmeye kadar götürdü işi...ben kendi adıma burda seviyeli ortam var ve 101 lobisi diye geliyorum eğer ilahiyi 1 saat dinlemek istesem bunu dini sitelerde dinlerim yada dinlettin madem yusuf islamdan bir parça çalaydın bülent ersoyla ilahiyi nasıl birbirine yakın buldun...Evet çok sevdiğim dinimi,kuzeyden öğrenecek değilim..herşeyden önce ATATÜRK ve silah arkadaşlarının kurduğu bu topraklarda hürüz Bayrağım alkanlardan meydana geldi sen kendi bağnaz beynini bize zorla enpoze etme kuzey..Madem dj sensin koskoca MEHMET AKİF ERSOY istiklal marşının yarışmasına giderken arkadasından emanet ceket alıp gitti verilen ödülüde kabul etmedi bunu anlat...275 kg..lık top mermisini tek basına omzuna alan Türk askerini anlat,istisnalar kaideyi bozmaz asla ama hiçbir Türk anası evinden çıkıp kendini sevgisinin koluna atıpta yavrusuna haram süt vermez...Sanal alem diye yaptığın konuşmaları..davranışları...TÜRK ANASI ATATÜRK'ÜN ÇAĞDAŞ KADINI OLARAK SENİ BÜTÜN GÜCÜMLE KINIYORUM....

Sayın melike 07  öncelikle sitemiz hakında düşünceleriniz hakında teşekürlerimi sunuyorum.

Eğer dj imizin yayında bir saygısızlığı olduysa mutlaka uyarı alır ama burası ortak yayın yapan bir radyo okeye,101 ,pişti batak gibi ve isteklerde çok çeşitli geliyo ilahi dinlemek isteyenlerde oluyo bu yüzden kişiye saygıdan dolayı yayın akışımız çok geniş bir yelpazede geçmektedir biz site yönetimi olarak ilahi çalınmasında bir mahsur görmüyoruz...

TEŞEKÜRLER

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/12/2010 14:46:08

furkan055 yazdı:

08.04 2 010   saat  20 sıralarında şen doslar  lobisindeydim.Turnuva vardı katıldım.ortim papayta diye biriydi.Oyun esnasında bir konu üzerine söz açıldı.Orada üye olan bazı kişilerin özelliklle bayanlara asıldıkları,onları kandırıp özel bilgilerini aldıktan sonra tehdid etmek süretiyle kendilerine bağladıklarını gördüm.Çok kıymetli hanımefendilere çeşitli yollardan yaklaşıp zaaf noktalarını iyi bilip kendilerine aşık etmek,süretiyle nice ocakların sönmesine ailelerin perişan etmelerine sebeb olduklarını da gördüm.Gerek adminlerin de onlardan yana bir tutum içinde olduğu,taraf tuttuğunu da maalesef görmüş bulunnmaktayım.içlerinden bir kişi ki özkan nikiye sendoslara giren üye ve arkadaşları büyük bir kumpas içinde oldukları muhakkak.tartışma esnasında bunları hatırlattım.yapmayın etmeyin diye.Bana  benim işim bu demesi üzerine: B en de kendisine kendinden büyük evli insanları baştam çıkarmaya uyanmıyormusun ,Senin de eşin var burda oyunda oynasa onada başkaları senin yaptığını eşine yapsalar razı olurmusun deyince,beni oyundan attılar.09 04 2010 tarihinde oyuna girdiğimde gökhan adlı admin beni özelden aradı.onada bunları söyledim.Benim ceza almam yada almamam sorun değil.Bana ceza vrmişler hiç de önemli değil.Böyle büyük meseleler bana ceza vermekle halledilmez.Buraların bir aile içinde saygı kurallarına göre olması en büyük tercihimdir.Syın şiteyönetileri sizden ricam aile bağlarının korunması bu tür insanlara kim olursa olsun musade edilmemesini saygılarınla arz ederm.

Leydii yazdı:

duyarlılığınız ve alakanız için sizi tebrik ediyorum arkadaşım.o insanların eşleri,kızları,anneleri,ablaları önemli olsa zaten o davranışarı başkasının annesine kardeşine kızına bacısına yapmaz. manevi değerlerden arınmış yaptığının hesabını mutlaka ödeyeceğinden bi haber daha doğrusu ne yaptığından bi haber  bu insan görünümlüler ne yazıkki etrafımızda....umarım  sizin gibi insanların  bu konuya duyarlılığı ile o ne yaptığını bilmez insanlarda ayılır biraz. sizi tekrar tebrik ediyor,rabbim yar ve yardımcınız olsun diliyorum.. 

SAYIN furkan0055 ve leydii hassasiyetinizden

dolayı teşekürlerimi iletiyorum ve konu ilgili

arkadaşlar tarafından araştırılacaktır...

Back To Top

GONDEREN: Almira on 04/13/2010 17:04:12

security16 yazdı:

slm yöneticiler

batak oyununda neden smiley yok diğer oyunlarda var biz ikinci sınıfmıyız bizede smiley verin haksızlık yapmayın

sessizliq yazdı:

Slm bizler batak lobisi üyeleri olarak artık smiley istiyoruz Cengiz bey. Bunu hakkettiğimizi dusunuyoruz. dikkate alırsanız seviniriz.

sessizliq yazdı:

Slm bizler batak lobisi üyeleri olarak artık smiley istiyoruz Cengiz bey. Bunu hakkettiğimizi dusunuyoruz. dikkate alırsanız seviniriz.

security16 yazdı:

1: batakta niye smiley yok

2: pek yakında dediğiniz oyunlar ne zaman faaliyete geçecek.pek yakındamı yoksa fi tarihtemi...

tuana yazdı:

SLM CENGİZ BEY DUYUN ARTIK BİZİ LÜTFEN BATAK LOBİMİZE SİMİLEY İSTİYORUZ LÜTFEN ARTIK BATAKDA SİMİLEY OLSUN VE  BUNU HAKETİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ TŞKLER .

tuana yazdı:

SLM CENGİZ BEY DUYUN ARTIK BİZİ LÜTFEN BATAK LOBİMİZE SİMİLEY İSTİYORUZ LÜTFEN ARTIK BATAKDA SİMİLEY OLSUN VE  BUNU HAKETİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ TŞKLER .

asi_krall yazdı:

sayın cengiz bey artık batak lobısıde nüfüsü kalabalık lobi haline geldi ve artık simileyın hakkımız olduguna ınanıyoruz bu konuda bıze yardımcı olacagınıza inanıyoruz ..........

SeMiHH yazdı:

evett yardımcıı olacağınızı biliyoruzz vee bunu hakettiğimizi düşünüyoruzzz.....

Seda-34 yazdı:

slm cengiz bey bizde artık batak lobisinde similey istiyor bize bu konuda yardımcı olursanız cok memnun oluruz tşkler

security16 yazdı:

duyun sesimiziii batak lobisine smileyyyyy

Back To Top
05/18/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***