REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58227 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: nevval on 03/08/2010 16:45:27

tanyeli açtığınız konu silinmedi sadece açılan konuya taşındı bundan sonrada aynı başlık altında açılan konular tek başlık halinde toplanacaktır bir tek sizin değil bugün bu şekilde açılan tüm konular düzeltildi burda amaç admininin açtığı konunun görünmesi değil sadece formumuzda düzendir ilginize anlayışınıza teşekkürler

Back To Top

GONDEREN: TanyeIi on 03/08/2010 16:53:35

TanyeIi yazdı:

AÇMIŞ OLDUĞUM KONU SİLİNİYOR VE ADMİN TARAFINDAN AÇIALAN KONUNUN ALTINA EKLENİYOR.

derken; taşıdınızı anlatmaya çalıştım..

burda amaç admininin açtığı konunun görünmesi değil

demişsiniz.. ne alaka şimdi...Adminin konusu görülsün yada görülmesin benımle ne alakası var.ben kendi konuma bakarım....

Bu şekilde  bir çok üye aynı başlıkda paylaşım açıyor. Bu hep böle oldu.. Geriye  dönüp bi bakın isterseniz...  avatarlar, bayan gifleri ayrı ayrı her üye açmış hemen hemen, yılbaşı & doğum gunu kutlamaları vs. bunlar neden birleştirilmedi...

Üyenin başlı başına konu açmaya hakkı var. Başkasının konusundan devam edecek diye  bir kaide olmamalı.. 

Saygılarımla.. kolay gelsın

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: EnginKara on 03/16/2010 00:06:31

Adım: Engin  - Soyadım : Kara   - Günde 9 Saat Lobideyim.  Cumartesi Ve Pazar Günleri Sabahlıyorum..

Adminlik İcin Başvuruyorum... İhtiyacınız Olursa Ben Hergün SANALKAHVE Lobisine Gireceğim Nickimde Hep Eslum Olacak Oradan Görürsünüz (F) Teşekkürler.. (F)

Saygılarımla... Engin Kara <======

Back To Top

GONDEREN: TanyeIi on 03/20/2010 16:31:01

http://www.sanalkahve.com/forum/posts/id_4781/title_-AYIRAC-VE-SARKAC/

http://www.sanalkahve.com/forum/posts/id_5867/title_Sarkaclar-Ayraclar-web-sayfasi-susleme/

nevval yazdı:

tanyeli açtığınız konu silinmedi sadece açılan konuya taşındı bundan sonrada aynı başlık altında açılan konular tek başlık halinde toplanacaktır bir tek sizin değil bugün bu şekilde açılan tüm konular düzeltildi burda amaç admininin açtığı konunun görünmesi değil sadece formumuzda düzendir ilginize anlayışınıza teşekkürler

bu sadece bizler içinmi gecerli,

Üye sizden önce bir konu açmış o konuya devam edebilirdiniz.... Duzen değil bu yaptığınız....

--------------------------------------------------------------
Back To Top

GONDEREN: saksuka on 03/21/2010 00:38:20

slm 101 gökkuşağı salonunda oynayan GeCenin Rengi nikli ablamız adminlik almak ne yapabiliriz öğrenmek istiyoruz saygılar teşekkürler

Back To Top

GONDEREN: nevval on 03/21/2010 09:43:29

GeCeNinRenGi yazdı:
slmlarr sayın yöneticelerim ben GeCeNinRenGi ile salonumuzda 101 oynayan oyuncuyum ben her gece sabaha kadar buradayımmm sizden talebimm eğer uygun görürseniz adminlik görevidir saygılarımlaa ilginize şimdiden tşkrlerr

Back To Top

GONDEREN: nevval on 03/21/2010 09:45:09

BaDe__ yazdı:

HAYIRLI ASKAMALARR 101 UYELERII BEN SITE ADMINLERI TARAFINDAN SITEDEN ATILDIM GEREKCELERİİ SİZ 101 UYELERINI ORGUTLUYORMUSUM VE 101 ADMINLERINI CIDDIYE ALMIYOMUSUM BUNUN CEVABINI EN IYI SIZLER VERIRSINIZ KIMI NE DIYE ORGUTLEMISIM LUTFEN YAZSINN HANGI ADMINI CIDDIYE ALMAMISIM BI SAYGISIZLIGIM OLMUS LUTFEN SOYLESINN ADMINLIGI BIRAKMIS OLMAM HAZMEDILEMEDI VE BU TARZ ASILSIZ SUCLAMALARA MARUZ KALDIM BUNLARIN HIC BIRI UMRUMDA DEGIL BENI BILEN BILIR SIZLERDE AZ COK BILIRSINIZ SOHBET ETTIK SELAM ALDIK VERDIK HAKKINIZI HELAL EDIN NEDEN ATILDIGIMI BIDE BENDEN DUYUM DIYE GELDIM SITEYE VE YINE ATILMADAN GIDEM BEN ALLAHA EMANETSINIZZ HOSCAKALINN

Back To Top

GONDEREN: irmak26 on 03/25/2010 23:11:58

tuana yazdı:

slm ibrahim bey cengiz bey ben batak admini lobizmize similey istiyoruz bunu hak ettigimizi düşünüyoruz en kısa zamanda yapılırsa üyeler ve biz adminler cok memnun oluruz cünkü üyeler sürekli sorup duruyor ne zaman olduruyorlar biz birgün verirseniz memnun oluruz saygılarım iyi calışmalar

Back To Top

GONDEREN: hasret_35 on 03/26/2010 11:09:43

Sayın ibrahim bey lütfen lütfenn similey istiyoruss batak lobimize.İşaret diliyle konuşur olduk kızılderilimi olduk ne saygılarrr

Back To Top
05/05/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***