REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58223 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: elbruzz on 02/23/2010 16:52:49

sabahseherde wrote:

bir gün önce kral oyun salonundaydım

kendisi bir bayanın masasına girmek süretiyle  bayanı kendine aşık etmekle meşgül olan biri.Ahlaksızca hareketler ve tavırlar sitenize hiç uygun değil.salon sahibi olarak böyle insanlara nasıl burda yer verebiliyorsunuz anlamış değilim.Bu tür insanlar siteye zarardan başka birşey vermez.Gereğinin yapılması dj ada adlı adminin cezalanıp siteden uzaklaşması hususunu saygılarımla arz ederim

Arkadaşlar  öncelikle kralokey salonunda bulunan  yetkili bir admin  olarak bu yazıyı değerlendirdim  ve  şöyle bir sonuç çıkardım ;sevgili arkadaşımız madem  böyle kötü bir olayla karşılaşmış o zaman neden  konuşmaları copy  yapıp  salon  adminlerine şikayette bulunmamış açıkçası düşündürücü........

Ayrıca  kralokey salonumuzda DJ ADA isminde asla bir dj görev almamıştır....Umarım  açıklamam yeterli olmuştur.

--------------------------------------------------------------

Kız oyunları
Back To Top

GONDEREN: harikam on 02/23/2010 16:57:33

Slm Ben Kral Okey Salonunun Admın Sorumlusu Siyah gül Almiranın Buraya Taşıdığı Konu Bence Çok Alakasız Ve Saçma Bişi Salonumuzda Deneyinli Admınlerimizle Hizmet Vermekteyiz Eğer Almıra Hanım Böle Bi Olaya Şahıt Olduysa Bunu Copileyipte Neden Şikayet Paneline İletmıyo Ve AdmınlerLe Konuşmuyo Bence Yine Bu Bizi Karalama Polıtıkası Almıra Hanımda Deneyimli Böle Bi Durum Karşısında Napılacacağınıda Bilen Bir İnsan Ve Lobımızdede Dj Ada Die bir Dj De bulunmamaktadır Yönetiminde almiranın Yazdığını Dikkate Almıyacağındanda eminim saygılarımla

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/24/2010 02:04:47

harikam yazdı:

Slm Ben Kral Okey Salonunun Admın Sorumlusu Siyah gül Almiranın Buraya Taşıdığı Konu Bence Çok Alakasız Ve Saçma Bişi Salonumuzda Deneyinli Admınlerimizle Hizmet Vermekteyiz Eğer Almıra Hanım Böle Bi Olaya Şahıt Olduysa Bunu Copileyipte Neden Şikayet Paneline İletmıyo Ve AdmınlerLe Konuşmuyo Bence Yine Bu Bizi Karalama Polıtıkası Almıra Hanımda Deneyimli Böle Bi Durum Karşısında Napılacacağınıda Bilen Bir İnsan Ve Lobımızdede Dj Ada Die bir Dj De bulunmamaktadır Yönetiminde almiranın Yazdığını Dikkate Almıyacağındanda eminim saygılarımla

Sevgili admin arkadaşım öncelikle şikayeti  ben yapmadım ve bende yazmadım.

Formun düzeni için buraya taşıdım bunu anlamış olmalısınız..

Şikayeti eden kişiyide tanımam ve olay anında orada da değildim...

EMİN OLMALISINIZ Kİ HER ŞİKAYET YÖNETİM

TARAFINDAN DİKATE ALINACAKTIRVE

ALINMAKTADIR, ÇÜNKÜ HER ÜYE BİZİM İÇİN

DEĞERLİDİR

SAYGILAR

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/25/2010 01:48:11

siyah_guvercin34 yazdı:

SAYIN SANAL KAHVE SİTE YÖNETİMİ  siyah_guvercin NİKİNİ KİM YASAKLADI NEDEN YASAKLANAN NİKİN GERİ DÖNÜŞÜMÜ OLMUYOR VE AYNI NİKİ BİR DAHA ALMA OLASIĞIMI ORTADAN KALDIRMIŞ OLUYORSUNUZ.NASIL ALINDIYSA NİK GERİ DE VERİLEBİLİR NİK YASAKLAYAN KİŞİYLE BİRE BİR GÖRÜŞMEK İSTİYORUM.GELSİN BANA ARKADAŞIM ŞU NEDENDEN NİKİNİ YASAKLADIM DESİN

Üyeliğinizdeki sorun çözülmüştür...

Giriş yapabilirsiniz.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/25/2010 01:50:05

fati42 yazdı:

Admin yazdı:

Site istek ve önerilerinizi bu forum başlığından yazabilirsiniz sorunlarınız en kısa zaman içerisinde cevaplanacaktır.

slm sayın admınım ben sucsuz yere atıldım adam bana küfür ediyo ben şikayet ediyom ben atılıyorum adminlerden birisi yanlışlıkla atmış beni şikayetçiyim o adminden gereğini yapın lütfen

Kusura bakmayın yapılan hata düzeltildi...

İyi oyunlar..

Back To Top

GONDEREN: bahriyli on 03/01/2010 23:50:36

sayın yönetime :edirne kral nikli adminden şikayetçiyim,nedeni birçkaç kere yenilince  üyeleri  banlıyor.ve bu admniniz  oyunun kurallarını bilmiyor,oyunda blöf olup olmadığını sordum bana  öyle birşey yok diyor,ayarlara bakmasını söylediğm halde yok diyor.böyle bilinçsiz biri nasıl 340 küsür puana nasıl sahip, anlam veremedim.böyle adminler zarardan başka bişey siteye  bir katkıda bulunamazlar sanırım.kimbilir kaç üyeniz  böyle basit bir nedenden dolayı ayrılmıştır.gereğini arz ederim..

Back To Top

GONDEREN: yusuf_05 on 03/08/2010 08:22:12

selam  101 de soylu nickli admin şahıs neden  görevini yanlı yapıyor bunu öğrenmek istiyorum.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 03/08/2010 16:12:03

elbruzz yazdı:

Cengiz bey   bu akşam saat 17:00 ve  17:30 saatleri arasında kim olduğunu bilmediğim bir şahıs loginimi ve şifremi kullanarak görev almakta olduğum  salonda adminliğimi sildirmekte dahil bir takım  huzursuzluğa neden olmuştur....

Nasıl oluyorda  rastgele bir kişi bir başkasına ait olan  login ve şifreyi elegeçirebiliyor?...............bu konuda gerekli açıklamayı yapmanızı istiyorum.

Ayrıca hem kendi adıma hemde  görev almış olduğum salon adına bazı endişeler taşımaktayım şu zaman  itibariyle ismim ve  kralokey salonu hakkında olabilecek her türlü olumsuz olaydan  kendimi sorumlu tutmuyorum. Bilginize.........

Back To Top

GONDEREN: TanyeIi on 03/08/2010 16:35:55

AÇMIŞ OLDUĞUM KONU SİLİNİYOR VE ADMİN TARAFINDAN AÇIALAN KONUNUN ALTINA EKLENİYOR.

Kİ AYNI BAŞLIK ALTINDA Bİ SÜRÜ PAYLAŞIM AÇILIYOR ÜYELER TARAFINDAN

KONUM SİLİNMESİN RİCA EDİYORUM

http://www.sanalkahve.com/forum/posts/id_5733/title_DUNYA-KADINLAR-GUNU-KUTLU-OLSUN/

--------------------------------------------------------------
Back To Top
05/05/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***