REKLAM

Paylaş:
RSS 1.0     RSS 2.0

<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Ileri >  Son >>
Toplam bakislar: 58231 - Toplam yanitlar: 271

GONDEREN: Almira on 02/14/2010 21:09:23

Arkadaşlar yazdıklarımıza dikkat edelim burası kavga yada tartışma  yeri değil...

Özel şikayetlerinizi özel mesajla yapınız....

Back To Top

GONDEREN: SeLaNiK on 02/16/2010 14:05:15

selam sabah kalktım baktığımda siyah guvercin_nik yasaklan mış nedenini yazar mısınız türk kadına yapılan saygısızlığı türk kadınını onurunu korudum diye mi yasaklandım anlamış degilim sayın admin saygılar....

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/17/2010 00:41:27

NE OLUYO ARKADAŞLAR SADECE SİTE YÖNETİMİNE BİR SORU SORMUŞ

SAKİN OLUN...

Back To Top

GONDEREN: Sudenazzzz on 02/17/2010 10:03:43

mrb almira biz sakin olucaz ama sıyah guvercın birde neden yasaklandım dıyor ben size olayı anlatayım sizde buyrun cvp verın ..bu kişi turnuva esnasında süreklı masadan cıkıp yer değişiyordu ..sabah hanımda bu durumdan rahatsız olup şikayet aldığı için kendisini masadan cıkartmıs baska masaya yönlendiriş ve bütün olaylar burdan cıkıyor kavga edılıcek bir sey yok kendısine ben izah ettım kimse onu siteden kovmadı. ne bır küfür nede hakaret masadan cıkarılmayı  gurur meselesi yaptı.. siz benı tanımıyosunuz ben sıyah guvercınım dedi bizde özür dıleriz ama kurallar gereği yapmak zorundaydık dedık .ama o kişi ben ısrarla gıdıcem bu salondan dedıı daha sonra bağırıp hakertler yağdıran yıne kendısi ben burdan gidicem ve burayı başka siteye taşıyacağım diye tehtidler ettı..yetmedı salon salon dolaşıp söylenmemiş bir kelimeyi söylendı gıbı türklerin adını kendı cıkarlarına kullanıp duygu sömürüsü yapıyor .. ben kendisine şunu söylemek istıyorum... biraz adaletli olup düşünsün biz onu kovdukmu ve artık bu saçma konuyu kapasın... saygılarımla

Back To Top

GONDEREN: chocuk on 02/17/2010 15:38:31

iyide oda senin gibi türk kimliği taşıyor..Oda türk topraklarından oraya gitti . Annesi babası  türk :) akrabası türk  bilip bilmeden konuşuyosunz

Back To Top

GONDEREN: furkan055 on 02/18/2010 03:06:34

selam geceniz güzel mutluluklar dileklerimle

15 dakika önce ŞEN DOSLAR salonuna gittim.çok eski bir arkadım vardı orda bana yapmadığını bırakmadı.Malesef adminiz bayanlara aşırı düşkünlüğünden olacak ki,sanki salonun sahibi gibi hareket ederek bana olmadık hakaretler etti.Bukadar ukela bu kadar kadın avcısı olan dj ada adminiz bu siteye zarardan başka birşey vermeyeceği aşikardır.bendeniz emekli bir memurum.BEN BURANIN YENİ ÜYESİYİM.gereğinin yapılması hususunu böyle terbiyesizlerin buradan uzaklaştırılması gereğini arz ederim.

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/18/2010 03:32:50

sabahseherde yazdı:

bir gün önce kral oyun salonundaydım

kendisi bir bayanın masasına girmek süretiyle  bayanı kendine aşık etmekle meşgül olan biri.Ahlaksızca hareketler ve tavırlar sitenize hiç uygun değil.salon sahibi olarak böyle insanlara nasıl burda yer verebiliyorsunuz anlamış değilim.Bu tür insanlar siteye zarardan başka birşey vermez.Gereğinin yapılması dj ada adlı adminin cezalanıp siteden uzaklaşması hususunu saygılarımla arz ederim

Back To Top

GONDEREN: Almira on 02/18/2010 03:33:49

delidolu_34 yazdı:

bakıorum nedense şikayetler okunmadan silinyor farketmez gerelirse hergün yazarım şamata okey lobisindeki çiğdem admine bu yetkiyi vern kim bilmiyorum bu yetkiyi veren bide takip etsin sırf yetki kurnazlığı yapan insanlar bnce bu siteye zarar veriyor adminlik başına buyruk önüne gelene ban atmaksa vah sanal kahvenin haline adminlik yetkisi her insana verilmemeli kullanmayı bilen kişilere yabancı siteler gidin ve biraz adminlik yapmasını öğrenin tabi gerekli kültüre sahipseniz çiğdem hnm buraya oyun oynamak günün stresini azda olsa atmak için gelen kişilere yetkim var atarım deyip sizin isteklerniz doğrultusunda konuşmaya itemezsiniz burda küfür olmadıgı sürece her insan istediği muhabbeti yapar eğer ortada bir küfür veya müstehcen bi söz olursa siz devreye girersiniz veya şahıstan bi şikayet aksi halde oturup sohbeti izlemektir size düşen tabi dediiniz gibi msnlerniz ve özlelleriniz o kadar doluki sohbetin ne oldugunu bile takip etmemişsinizdir bnce

son olarak sanal kahve yönetiminin bu admin hanıma gerekli uyarıyı yapcagından eminim şimdiden tşkkrler

Back To Top

GONDEREN: SeLaNiK on 02/18/2010 12:46:12

SELAM BEN siyah_guvercin  NEDEN KULLANICI ADIMIN YASAKLANMA SEBEBİ OLARAK BİLGİ VERİLMİYOR VE YAZMIŞ OLDUĞUM FORMLAR BAŞKALARI TARAFINDAN OKUNMAMASI İÇİN SİLİNİYOR.BENİM TÜRK KADINLARINA KARADENİZ SİTE SAHİBİ SABAH HANIM TARAFINDAN TÜRK KADINLARI APTAL DEMESİ VE BEN BUNA KARŞI ÇIKTIĞIM İÇİN YAPILMIŞSA KULLANICI ADIMIN YASAKLANMASI SİYAH_GUVERCİN NİKİ TÜRK KADINLARINA FEDA OLSUN YALNIZ YAZILAN FORMLAR BELİRLİ BİR SÜRE SİTEDE SİLİNMEDEN KALMALI HERKESE ADİL DAVRANILMALI BÖYLE BİR SİTE KİŞİYE ÖZEL OLMAMALI SANAL KAHVE NİN DAHA ÇOK GÜZELLİKLERE İHTİYACI VAR BURADA İNSANLAR HUZUR BULUYOR TURNUVALARA KATILIYOR MÜZİK DİNLİYOR VE BİRBİRLERİYLE KAYNAŞIYOR HER İNSAN HATA YAPAR HATASINI KABULLENMELİDİR SİZDEN SAYIN SANAL KAHVE YÖNETİCİLERİ YASAKLANAN KULLANICI ADIMIN SİZLERE VE YÖNETİCİLERE YAPILMIŞ HAKARET  Mİ VAR KİŞİLER BAŞKA NİKLERLE GİRİP BENİ KARALAMAK İÇİN BEN SİYAH_GUVERCİNİM DİYEREK HAKARETTE Mİ BULUNDU BANA YASAKLANMA SEBEBİ HAKKINDA BİLGİ VERİLİRSE SEVİNİRİM SAYGILARIMLA

Back To Top
05/05/2024
<< Ilk  < Onceki | Sayfa:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Ileri >  Son >>

*** SanalKahve.com 2008-2023 ***